SRDCOM SUBARISTA - TESTOVACÍ DEŇ SUBARU | KOŠICE 22. júla 2021

 

Vážení klienti a priaznivci značky SUBARU,


radi by sme vás pozvali na SUBARU testovací deň, kde si budete môcť vyskúšať všetky naše modely SUBARU XV, FORESTER a IMPREZA a tiež ÚPLNE NOVÝ OUTBACK. Súčasťou SUBARU dňa bude aj testovanie technológie EyeSight proti špeciálnej prekážke, ukážka autonómneho brzdenia a tiež zadného automatického brzdenia – pokročilých bezpečnostných funkcií, ktoré sú doménou našej značky.
Veríme, že si radi vyskúšate našu kompletnú modelovú ponuku. Ako autorizovaný partner SUBARU v našom regióne si vás dovoľujeme pozvať na SUBARU TESTOVACÍ DEŇ.

Dátum: 22. júla 2021 
Čas: od 10.00 do 17.00 hod.
Miesto: Showroom SUBARU STILCAR Košice, Hraničná 1, Košice - Barca

Budeme radi, ak prijmete naše pozvanie!


Potvrďte prosím svoju účasť do 19. júla 2021 vyplnením nižšie uvedeného formuláru.

 

 

 

Dobrovoľne súhlasím s tým, aby spoločnosť STILCAR Košice s.r.o. so sídlom Hraničná 1, 040 17 Košice, IČO: 45716412 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu OR OS Košice, Oddiel : Sro, v.č.: 26447/V v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov Zákon č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení a doplnení niektorých zákonov spracúvala moje osobné údaje (e-mail) za účelom: informovať Vás prostredníctvom e-mailu alebo telefónu o novinkách.
Súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem na dobu 3 rokov. Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje nebudú zverejnené. Osobné údaje budú poskytnuté tretím stranám ako sú kuriérske spoločnosti na účely doručenia a tretím stranám na základe osobitných predpisov ako je napr. Slovenská obchodná inšpekcia, Daňový úrad a podobne. Ako dotknutá osoba mám právo na opravu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov, likvidáciu alebo blokovanie osobných údajov.

 

 

Srdcom Subarista

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ďakujeme za Váš záujem o toto vozidlo.

Vypíšte prosím tento formulár.

Miesto kúpy vozidla: *

Ozveme sa Vám v čo najkratšom čase.