Bezpečnosť


1

Bezpečnosť pre Vás

Aktívna bezpečnosť na predchádzanie nehodám – Veľa prvkov, ktoré podporujú v Subaru radosť z jazdy, pomáha zároveň predchádzať nebezpečným situáciám. Stabilné a agilné riadenie prostredníctvom pohonu 4×4 „Symmetrical AWD" je podporované nízkym ťažiskom SUBARU BOXER – Motora. V kombinácii s Vehicle Dynamics Control System, suverénnym podvozkom, ABS a rýchlo reagujúcim riadením máte auto vždy pod kontrolou.

Celková bezpečnosť Subaru

1

Celková ochrana pred nárazom
Táto vylepšená konštrukcia je svetovou špičkou v bezpečnosti a zároveň znižuje hmotnosť vozidla. To všetko vďaka novej konštrukcii B -stĺpika a predného nosiča rámu, v spojení so zlepšenou absorpciou nárazov v plecovej oblasti dverí. Vy a vaši spolujazdci ste protinárazovým systémom veľmi výborne chránení zo všetkých strán.
Ochrana chodcov
Nárazníky, ktoré absorbujú energiu, zámky kapoty a blatníky: voľný priestor medzi motorom a kapotou, stierače s prednastaveným miestom zlomenia, to všetko ukazuje, že sme mysleli aj na bezpečnosť ľudí mimo auta.

 

 

 

 

1

Airbagy, bezpečnostné pásy a aktívne opierky hlavy
Aktívne opierky hlavy na predných sedadlách sa pri náraze zozadu posunú dopredu, aby lepšie zachytili hlavu. Týmto je znížený efekt opakovaného nárazu hlavy a tiež nebezpečenstvo poranenia krčnej chrbtice. Sériovo sú montované predné a bočné airbagy, ktoré tiež pôsobia ako hlavové airbagy. Ďalšou súčasťou sériovej výbavy sú napínače bezpečnostných obmedzovače sily predných bezpečnostných pásov. Výrobca sériovo montuje aj Iso-fix systém na upevnenie detskej sedačky priamo na rám vozidla.

 

 

Viac bezpečnostných opatrení

A viac dôvodov, aby ich nebolo treba nikdy použiť.
Agilné riadenie prostredníctvom pohonu 4×4 a aktívne bezpečnostné systémy vám pomáhajú vyhýbať sa nebezpečným situáciám, aby ste výnimočnú bezpečnosť nemuseli nikdy vyskúšať. Lebo so Subaru vieme najlepšie prežiť nehodu tak, že jej predídeme.

Celková ochrana pred nárazom
Táto vylepšená konštrukcia je svetovou špičkou v bezpečnosti a zároveň znižuje hmotnosť vozidla. To všetko vďaka novej konštrukcii B -stĺpika a predného nosiča rámu, v spojení so zlepšenou absorpciou nárazov v plecovej oblasti dverí. Vy a vaši spolujazdci ste protinárazovým systémom veľmi výborne chránení zo všetkých strán.
Aktívna bezpečnosť – ako predísť nehodám
Veľa prvkov, ktoré podporujú v aute radosť z jazdy, slúži aj na predchádzanie nebezpečných situácií. Nízko uložené ťažisko motora SUBARU BOXER podporuje stabilné a agilné riadenie pohonu 4×4. Sériovo montovaný systém riadenia dynamiky vozidla (Vehicle Dynamics Control) a výrazne silné brzdy umožňujú bleskové reakcie. Integrálny nosník pre podvozok a riadenie uľahčuje precízne vykonať spontánny vyhýbací manéver. Subaru vie najlepšie prežiť nehodu tak, že jej predíde.

Pasívna bezpečnosť – pre optimálnu ochranu pri nehode
Aj s modernými bezpečnostnými systémami nie je vždy možné zabrániť nehode. Suabru chráni vás a vašich pasažierov niekoľkými pokrokovými systémami a odbúrava nárazovú energiu prostredníctvom vyváženej kombinácie silnej pevnosti kabíny cestujúcich a kontrolovaného deformovania vo vybraných miestach. Integrálny nosník pre motor zväčšuje prednú nárazovú zónu. Všetky bočné dvere obsahujú dvojitú ochranu pred bočným nárazom. Celkový balík airbagov, nanovo konštruované predné sedadlá, pedále s prednastavenými miestami zlomenia a trojbodové automatické pasy sa starajú o priamu ochranu cestujúcich. Upokojujúci pocit bezpečnosti je základom pre radosť z jazdy.

                 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info

Ďakujeme za Váš záujem o toto vozidlo.

Vypíšte prosím tento formulár.

Miesto kúpy vozidla: *

Ozveme sa Vám v čo najkratšom čase.